Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PLK Studio

Plac J. Piłsudskiego 6 Gniezno

Mapa

509 306...

509 306 602

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

Renata

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Jesteśmy Spółką, która zajmuje się kompleksową obsługą Klienta; od znalezienia gruntu, poprzez uzyskanie przyłączeń, zezwoleń i dokumentów, projekt architektoniczny, proces budowy, wykończenia, po odbiór budynku i aranżację wnętrz.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dokładamy wszelkich starań zmierzających do maksymalnego zadowolenia obsługiwanych przez nas Klientów.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

38

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PLK Studio

Filtruj

218 660 zł1 682 m² 130 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu na skraju lasu, który jest jednocześnie w lokalizacji spełniającej wymogi szybkiego dojazdu do szkoły, sklepu, kosmetyczki ?...

Szczegóły ogłoszenia

35 684 zł1 622 m² 22 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu są znakomicie usytuowane hale magazynowe, z dojazdem asfaltowym, w sąsiedztwie terenów przeznaczonych pod działalność...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 70 m (wraz z piwnicą), położone przy ul L. Barciszewskiego w Gnieźnie. Idealna propozycja dla...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 356 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2356 m2 położona w Słupcy przy ul. Bóźniczej. Opisywany teren objęty jest...

Szczegóły ogłoszenia

134 640 zł748 m² 180 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks działek przy Jeziorze Ostrowite, z dojazdem drogą asfaltową, na płaskim terenie, porośniętym młodymi drzewkami....

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł10 398 m² 150,03 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka nr 5773 usytuowana w Gnieźnie, w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Kokoszki. Działka objęta planami...

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł15,23 m² 8 404 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Ofertą sprzedaży jest gabinet o powierzchni ok. 14,71 m2 w przychodni, w odnowionym budynku, w którym przyjmują specjaliści branży...

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł421 m² 7 007,13 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Wyjątkowy, komfortowy dom, usytuowany na dużej działce, w dzielnicy Piekary, 3 minuty od trasy S5, wśród zabudowy willowej, w spokojnej okolicy,...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł16 800 m² 41,67 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu urokliwej, dużej działki położonej tuż przy Powidzkim Parku Krajobrazowym, pomiędzy dwoma najczystszymi jeziorami Wielkopolski:...

Szczegóły ogłoszenia

287 850 zł5 757 m² 50 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę zagrodową. Parcela o powierzchni 5700 m2 znajduje się 1,4 km od lasu i 2,5 km od...

Szczegóły ogłoszenia

82 236 zł924 m² 89 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana, której usytuowanie łączy wygodę szybkiego dojazdu do Gniezna z zaletami życia na wsi Lokalizacja: ~...

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł311 m² 3 922,83 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:630 m²

Ciekawy z zewnątrz, pojemny w środku i w dodatku w lokalizacji, która wymiata. W minutę można być na przystanku, a w 20...

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł1 800 m² 270 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działek pod inwestycję deweloperską i masz wrażenie, że wszystkie dobre lokalizacje są już sprzedane? Uważasz, że dobre położenie to...

Szczegóły ogłoszenia

161 400 zł807 m² 200 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/26- pow. 838...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 192 m² 166,95 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 1192 m2, położonej w Wierzycach, gmina Łubowo, numer działki 101/23. Dla działki zostały wydane...

Szczegóły ogłoszenia

94 300 zł820 m² 115 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest pięć działek w Grabach. Graby to wieś położona na skraju czerniejewskich lasów, z dobrym dojazdem drogą asfaltową,...

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł9 779 m² 24,44 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka dla kogoś kto marzy o własnym poletku, uprawie warzyw i owoców na własny użytek, otwartej przestrzeni za oknem, widoku wody,...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 014 m² 109,24 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położone działki, znajdujące się na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego, o powierzchni 2014 m2 i 2499 m2 Działki...

Szczegóły ogłoszenia

210 300 zł701 m² 300 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowo atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową Lokalizacja: ~ ul Kasztanowa ~ Centrum Trzemeszna ~ 600 m. do Jeziora Popielewskiego ~ 650 m. do...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł222 m² 6 981,98 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wyjątkowy dom na Arkuszewie położony w granicach administracyjnych miasta, w dzielnicy znajdującej się we wschodniej stronie Gniezna. Niebanalny...

Szczegóły ogłoszenia

258 951 zł1 239 m² 209 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki letniskowe niespełna 400 m. od linii Jeziora Powidzkiego; przy asfaltowej drodze o niewielkim natężeniu ruchu Lokalizacja: ~ Polanowo- działki...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom na sprzedaż, urokliwie posadowiony na zagospodarowanym osiedlu, na działce o powierzchni ok. 430 m2 Lokalizacja: ~ w pobliżu trasy S5 ~ przy...

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł87 m² 5 390,80 zł/m²

Renata Kowalska

Renata Kowalska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²